Eesti on väike, kuid kaunis paik mõõdukate ilmadega ja on ümbritsetud mere ja järvedega. Meeldivad päikselised suved ja sagedased hoovihmad aastaringselt muudavad Eesti ideaalseks turismi sihtkohaks.Siit leiab igaüks endale meelepärase köögi. On esindatud Rootsi köök, Soome köök ja loomulikult ka traditsiooniline Eesti köök, kust saab traditsioonilisi roogi ning esindatud on ka liha ja kalaroad.

Kuid see kõik ei takista vabadust armastaval areneval riigil ja tema elanikel nautimast seda, mida on pakkuda teistel maailmarahvastel. Hookah Palace Restoran & baar sümboliseerib, mis eestlastele huvi pakub.

Asukohaks Tallinn, Eesti pealinn. See esinduslik restoran on tehtud araabia teemal. Inimesed tulevad siia õhtustama suures osas lõbu eesmärgil. Traditsiooniline Araabia stiilis vesipiip on kättesaadav kõigile külastajatele. Iga piip on valmistatud vastavalt igaühe soovile traditsioonilisi vesipiibu tubakaid kasutades või siis kaasaegseid puuvilja tubakaid kasutades.

Ümbruskond, valgustus ja dekoratsioonide kooslus vesipiibu suitsu ning aroomidega panevad külastajad lihtsasse ja meeldivasse keskkonda pärast nende tormilist ja kiiret päeva. Valik jooke,mis sobivad vesipiibuga lisavad rohkem maitseid tubakale.

Kaks vesipiiburuumi mahutavad ligikaudu 60 külastajat korraga. Veel enam, me pakume soodsa hinnaga suurimat valikut vesipiibutubakaid Eestis. Baaris pakutakse osa maailma parimatelt alkoholi brändidelt ning ka valikut kohalikest jookidest. Saadaval on ka alkoholivabad joogid.

Me pakume toite Aasia köögist. Saate proovida valikut India ja Bangladeshi köögist. Kui otsite India restorani Tallinnas, siis Hookah Palace Restoran & baar on parim koht, kus nautida oma lõunat või õhtusööki. Samuti on võimalik toidu kaasa ostmine. Restoranis on taustaks meeldiv muusika vesipiibu armastajatele, igas ruumis TV koos suure valiku kanalitega ning Wi-Fi. Samuti on külastajatele parkimisvõimalus. Üliõpilastele pakume soodustust ning lisaks veel mitmed soodustused iga päev.

Meie sõbralikud töötajad suudavad oma meeldiva naeratusega võita teie südame ja panna teid tundma tõelise Araabia kuninglikkusena, kes saab lõõgastuda ja visata nurka kõik probleemid vesipiipu suitsetades.